Jak dobrze dobrać kolor henny Khadi

Analiza treści internetowych przeprowadzona przez Brand24 pokazuje, że kosmetyki naturalne, w tym również marka farb naturalnych Khadi znajduje się w czołówce wybieranych przez kobiety w Polsce, zaraz po markach L’Oreal, Joanna, Szwarzkopf i Wella. Wierzymy, że to bardzo duże zainteresowanie henną Khadi bierze się z jej skuteczności i przede wszystkim z właściwości pielęgnacyjnych henny.

UWAGA!
SPRAWDŹ PROMOCJĘ NA HENNY KHADI
OFERTA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW


Czym różni się farbowanie henną od koloryzacji „tradycyjnej”?
– Zapach henny jest zupełnie inny, nie ma w sobie nieprzyjemnego chemicznego zapachu zwykłej farby, to ziołowy aromat,
– włosy nie stają się zniszczone,
– włosy po farbowaniu henną stają się gładkie i przyjemne w dotyku,
– mają lepszą gęstość i pięknie lśnią.

Największym problemem przy wyborze henny Khadi jest dobór odpowiedniego koloru. Trzeba pamiętać, że efekt końcowy zależy od tego jak wyglądały włosy przed farbowaniem, jednak poniżej znajdziecie kilka wskazówek jak dobrać kolor henny Khadi.

Naturalna henna w kolorze czerwonym
Jest to czysta henna roślinna, która na jasnych włosach zostawi kolor głębokiej czerwieni, a na ciemnych piękny odcień mahoniu. Jest doskonała do pokrywania siwych włosów.

Henna naturalna z Amlą i Jatrophą
To naturalna farba ziołowa, która jasnym włosom nadaje kolor intensywnej czerwieni, a ciemnym mahoniu. Dobrze sprawdza się również do pokrywania siwych włosów.

Henna naturalna jasny brąz
To naturalna farba do koloryzacji włosów, która jasnym nadaje odcień brązu od jasnego do średniego (zależy to od czasu nałożenia henny). Czasami nadaje ciemniejszym włosom odcień mahoniu, dobrze pokrywa siwe pasma.

Naturalna henna ciemny brąz
Ta naturalna ziołowa farba nadaje włosom chłodny odcień czekoladowy. Może być stosowana na siwe włosy, jednak może zaistnieć konieczność ponownej aplikacji.

Henna naturalna kolor czarny
Nadaje włosom ciepły, czarny odcień, w jej przypadku również może zaistnieć konieczność ponownej aplikacji, by zakryć siwe włosy.

Farba indygo
To naturalna farba ziołowa, która nada włosom kolor głębokiej czerni, z refleksami niebieskawymi. Dlatego trzeba być ostrożnym podczas nakładania tej farby na siwe i jasne włosy, należy zrobić test jednego pasemka. Zaleca się wcześniejsze zafarbowanie henną, Indygo należy nałożyć później.

Bezbarwna henna Khadi Cassia
Jest to wspaniała odżywka do włosów. Może być zastosowana na wszystkie ich rodzaje i odcienie, ponieważ nie farbuje ich, a poprawia kolor i strukturę włosów. Cassia sprawia, że włosy są lśniące, mocne i miękkie jak jedwab. Poprawia ona również stan skóry głowy i sprzyja wzmacnianiu cebulek włosów. Może nieznacznie nadać zloty odcień włosom rozjaśnianym. Jeśli więc wasze włosy były rozjaśniane chemicznie lub są mocno rozjaśnione przez słońce – zróbcie test na jednym pasemku. Włosy mogą nieznacznie zmienić kolor, który jednak powróci po kilku myciach. Warto hennę Cassia nałożyć po farbowaniu tradycyjna farbą, ponieważ poprawi ona stan włosów zniszczonych koloryzacją.

Wszystkie henny Khadi można dowolnie ze sobą mieszać, w dowolnych proporcjach. Np. Senna Cassia dodana do odcieni brązowych sprawia, że są wyraźniejsze i bardziej żywiołowe. Na pewno stworzycie swoją unikatową mieszankę, która podkreśli piękno waszych włosów.

[nggallery id=1]

Dodaj komentarz