Farba Indygo - Khadi Powiększ do pełnego rozmiaru

Farba Indygo - Khadi

29,02 zł

Ziołowa farba do koloryzacji włosów, nadaje ciemnym włosom kolor głębokiej czerni.

Więcej szczegółów

145-0

Farba Indygo - Khadi , 4 / 5 - 2 głoś/ów

Indygo Khadi

Farba ziołowa do koloryzacji włosów, nadaje ciemnym włosom kolor głębokiej chłodnej czerni o niebieskim połysku. Indygo jest to ciemnobłękitny barwnik otrzymywany z liści tropikalnej rośliny  indygowca barwierskiego, występującej m.in. w Indiach.

Jeśli macie rozjaśniane lub siwe włosy, a chcielibyście mieć czarne, to użycie samego indygo może nie spełnić oczekiwań. Należy wtedy farbować włosy dwustopniowo - czyli najpierw zafarbować włosy henną, a następnie indygo. Przepis poniżej.

Ziołowe farby Khadi nadają piękny, intensywny kolor wszystkim rodzajom włosów. W związku ze specjalistycznym procesem produkcji farby Khadi działają bardziej intensywnie niż inne farby do włosów. Farby Khadi zawierają zioła ajurwedyjskie, które wzmacniają włosy oraz nadają im intensywny blask. Naturalne farby firmy Khadi nadają włosom kolor, a równocześnie poprawiają wygląd włosów przywracając im zdrowy wygląd oraz zwiększają ich objętość. Produkty są w pełni naturalne i nie zawierają chemikaliów, w związku z czym nie da się za ich pomocą rozjaśnić włosów.

Ziołowe farby Khadi nie mają w swym składzie konserwantów, wzmacniaczy koloru, utleniaczy ani chemikaliów. Nie zawierają sztucznych barwników lub zapachów. Wszystkie składniki są absolutnie naturalne. Wszystkie ziołowe farby Khadi posiadają certyfikat BDIH, produkty spełniają wymogi stawiane kosmetykom naturalnym. .UWAGA! Należy jednak zachować ostrożność w przypadku nakładania na włosy siwe lub rozjaśniane (konieczny test próbki).

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Wymieszaj proszek z letnią wodą do konsystencji gęstego jogurtu. Jeśli twoje włosy są oporne na farbowanie (np. siwe), możesz dodać łyżeczkę soli.
2. Nałóż indygo od razu na świeżo umyte i suche włosy.
3. Nałóż foliowy czepek i zawiń głowę ręcznikiem. Zmyj farbę z czoła, karku i uszu.
4. Pozostaw indygo na włosach przez 1 godzinę.
5. Spłucz dokładnie włosy.
6. Bądź cierpliwa - kolor, w wyniku procesu utleniania, ściemnieje i uzyska intensywniejszy odcień w ciągu kilku dni od farbowania.

W przypadku farbowania siwych i rozjaśnianych włosów


I. Przygotuj Hennę Naturalną Khadi według instrukcji i zafarbuj włosy na czerwony odcień.
II. Po spłukaniu henny (może to być też następny dzień) nałóż na włosy wybrany odcień brązu lub jeśli chcesz uzyskać kolor bardzo ciemny (czarny o ciepłym odcieniu) użyj Indygo Khadi.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nałóż na włosy grubą warstwę henny, rozpoczynąc od włosów tuż przy karku, następnie podążając wyżej aż do czubka głowy. Kiedy wszystkie włosy będą już pokryte pastą z henny, owiń je folią i odczekaj 2 godziny. Potem zmyj dokładnie papkę i osusz włosy.
Przygotuj indygo: wymieszaj proszek z letnią wodą do konsystencji gęstego jogurtu. Do rozrabiania nie używaj kwaśnych soków, gdyż indygo ma odcień zasadowy. W tym celu możesz stosować tylko wodę.
Po rozrobieniu indygo z wodą nie czekaj aż zaktywizuje się barwnik, tylko od razu po sporządzeniu papki nałóż ją na włosy. Owiń włosy folią i zawiń ręcznikiem. Pozostaw farbę przez 1 godzinę. Spłucz dokładnie włosy ciepłą wodą. Kolor osiągnie pełnię głębi po 3 dniach.

INCI

Indigofera Tinctoria

Gdzie można kupić Farba Indygo - Khadi? Tylko w sklepie internetowym z kosmetykami naturalnymi IWOS.PL

Kod: 4260378040121
Oceń 
Aneta Chlewicka
09/25/2015

lśniące włosy

Chłodny odcień czarnego, połysk i ekstremalne odżywienie.

Oceń 
Anonimowy
08/22/2011

Średnia ocena użytkowników anonimowych

23 oceniających ten kosmetyk.

Napisz swoją recenzję !

Napisz swoją recenzję

Farba Indygo - Khadi

Farba Indygo - Khadi

Ziołowa farba do koloryzacji włosów, nadaje ciemnym włosom kolor głębokiej czerni.

  • Moja ocena:

Inne produkty w tej samej kategorii:

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią