Kosmetyki na zamówienie w Iwos

Szanowni klienci!

avalon

Wprowadzamy możliwość sprowadzania kosmetyków organicznych i naturalnych najlepszych światowych marek np. A’kin, Burts Bees, Trilogy, Dr Bronner czy Inika Cosmetics. To tylko kilka z tych, które znajdą się w ofercie. A wszystko dzięki nawiązaniu współpracy z firmą, która kosmetyki te dostarczy nam w bardzo niskich cenach. My bierzemy na siebie odpowiedzialność za produkt, Wam pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i poczekać na swój upatrzony kosmetyk: zamówienia składane będą raz w miesiącu i przesyłane do Was. Wszelkie zwroty i reklamacje składane będą do sklepu Iwos, tak więc czysta korzyść dla Was!

Jakie są zasady zakupów? Pełna oferta znajduje się na stronie Iwos.pl/kosmzam – to tam składacie zamówienie, płacicie i czekacie. Jeśli dany kosmetyk z jakichś powodów nie znajduje się jednak w magazynie firmy (chociaż to nie powinno mieć miejsca), my zwracamy Wam pieniądze. Oczywiście najpopularniejsze produkty będą dodawane do stałej oferty sklepu Iwos.

Szczegóły składania zamówienia:
1. Należy złożyć zamówienie przez panel sklepu, wykonać przelew na podaną kwotę. Jeśli chcesz połączyć swe zamówienie z zamówieniem na Iwos – prosimy o kontakt – za koszt przesyłki zapłacisz tylko raz.
2. Zamówienia realizowane będą raz w miesiącu – a przesyłki rozesłane do Was.
Korzyści dla Was:
– taniej niż wszędzie,
– zwrot do firmy w Polsce,
– niejednokrotnie krótszy czas oczekiwania,
– zwrot pieniędzy w przypadku problemu z paczką,
– dziesiątki najlepszych światowych marek w zasięgu ręki!

Sprawdźcie już tutaj.

Dodaj komentarz