Wyniki konkursu Moja letnia kosmetyczka

Wraz z marką Sylveco zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania był płyn micelarny, Łagodny żel do higieny intymnej oraz Pomadka – peeling. Wybór był wyjątkowo trudny, bo każda z uczestniczek opisała swój sprawdzony zestaw produktów w znakomity sposób.  Jednak z przyjemnością przedstawiamy zwyciężczynie, którymi zostały:

Miejsce 1. Joanne Chan – za to, że wykazała się zrozumieniem potrzeb skóry, która latem oprócz nawilżenia domaga się specjalnego traktowania, bo często bywa zanieczyszczona i świeci się nadmiernie – glinki i mydła stają się dla niej zbawieniem.

joanne chan - 1

„Latem staram się dbać przede wszystkim o buzie, która częściej potrzebuje nawilżenia, mycia i oczyszczania. Świeci się,mam problem z niedoskonałościami i częściej się pocę. Mydło Aleppo dobrze oczyszcza moją buzię,leczy a niedoskonałości pojawiają się rzadziej. Raz w tyg uzywam także zielonej glinki, która ładnie oczyszcza moją buzię. Oczywiście nie zapominam także o nocnym nawilżaniu tutaj dobrze radzi sobie różany krem.”

Miejsce 2. Dagmara Marut – za uchwycenie tego, czego szuka każda z nas – wygody użytkowania i skuteczności działania, zwłaszcza latem w podróży i rozjazdach!

Dagrmara Marut - 2 miejsce

„Preferuję preparaty w sprayu, które łatwo i szybko można zaaplikować w każdych wakacyjnych okolicznościach. Letniej pielęgnacji skóry nie wyobrażam sobie bez emulsji z filtrem UVA i UVB, która ochroni ją przed słonecznymi oparzeniami. To produkt, który jest zawsze w mojej urlopowej kosmetyczce. Woda termalna w aerozolu w ciągu dnia szybko ukoi i odświeży moją wrażliwą skórę. Moim ostatnim odkryciem jest nawilżająca mgiełka w sprayu, która skutecznie zastępuje balsam po porannym prysznicu, gdy każda minuta jest na wagę złota. Nie lepi się i nie klei, ale błyskawicznie nawilża!”

Miejsce 3. Julia Grala – za docenienie wartości roślin i wód kwiatowych w codziennej pielęgnacji skóry latem, które odpowiednio tonizują skórę i dbają o jej nawilżenie.

Julia Grala - 3

„Moje trzy ulubione kosmetyki pielęgnujące skórę,które doskonale sprawdzają się latem to: po pierwsze krem do twarzy, który matuje, a do tego świetne nawilżenie powoduje, następnie krem do rąk – odżywia, wygładza i super ekstrakt z malwy posiada, który działa łagodząco, a do tego nawilżająco. Do tego woda różana, która ukojenie mojej skórze daje i do wielu rzeczy się przydaje.”

Zdjęcia należą do autorek wypowiedzi .

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział!

 

Dodaj komentarz