Właściwości OLEJKU Z DZIKIEJ RÓŻY

Ostatnia moja fascynacja obejmuje olejek z dzikiej róży, którego właściwości są wręcz obezwładniające. Skóra jest po nim piękniejsza, promienieje. Nie na darmo uwielbiają go gwiazdy i celebrytki.

Zdjęcie – Trilogyproducts.com

Olej z dzikiej róży jest również nazywany olejem młodości: ma działanie silnie antyoksydacyjne, jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy  i minerały, dzięki czemu spowalnia proces starzenia się skóry, zmniejsza zmarszczki i bruzdy, poprawia elastyczność skóry, zwiększa poziom nawilżenia – dlatego jest obecny w produktach przeciwstarzeniowych oraz produktach przeznaczonych dla skóry wymagającej szybkiej regeneracji. Olej z dzikiej róży jest bogaty w witaminę C – jednak w przeciwieństwie do produktów z witaminą C nie podrażnia skóry.

Najlepszy lek na rozszerzone i pękające naczynka krwionośne: wzmacnia naczynka dzięki wysokiej zawartości witamin A i C oraz zapobiegaja ich uszkodzeniom. To idealny olejek na blizny, oparzenia i rozstępy – zapobiega powstawaniu blizn i zgrubień w przypadku uszkodzenia skóry.

Działa wygładzająco na kurze łapki i plamy pigmentowe: spłyca linie wokół oczu i ust oraz rozjaśnia plamy pigmentowe i przebarwienia. Olejek jest również pomocny w leczeniu egzemy i łuszczycy, działa kojąco na skórę skłonną do podrażnień i przesuszenia.

Olejek Rosehip Oil marki Trilogy to absolutny bestseller wśród olejków obecnych na rynku. Sprawdźcie same 🙂

[ps_product_list id_product=856 p=1 tpl=product-list-blog.tpl]

3 odpowiedzi

Dodaj komentarz