Super składniki kosmetyków

Przyznajemy, mamy bzika na punkcie naturalnej pielęgnacji. Uwielbiamy to, że naturalne składniki wspierają właściwości skóry do regeneracji, nawilżają i mają doskonałe działanie przeciwzmarszczkowe. Oto lista superskładników, którym zawdzięczają takie właściwości.

Rea Allen – WikiCommons

Kwas hialuronowy – kwas zwiększający właściwości nawilżające, który naturalnie znajduje się w skórze i reperuje zniszczenia komórkowe. Aplikowany miejscowo zwiększa elastyczność, nawilżenie i stymuluję produkcję kolagenu.  Ujędrniający krem na dzień Organix Cosmetix zwiększa syntezę kwasy hialuronowego.

Olej kokosowy i woda kokosowa – olej kokosowy od dawna znany jest jako niesamowita substancja nawilżająca. Ostatnie badania wykazały, że ta biała, w temperaturze pokojowej, stała substancja pomaga zapobiegać łuszczycy, egzemie czy infekcjom skóry. Woda kokosowa to również substancja łagodząca, nie tylko dobra do picia, ale i doskonała dla skóry. Ma w sobie mnóstwo cytokinin – roślinnych hormonów, które chronią przed starzeniem i zwiększają elastyczność skóry. To również źródło antyoksydantów, które wpływają na zdrowie skóry i jej piękny wygląd. Olej kokosowy w naszej ofercie to zdecydowany ulubieniec klientek.

Aloes dla włosów – po opalaniu nic nie uspokoi skóry tak dobrze jak kropla aloesu. Ale czy próbowałaś użyć go do włosów? Ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, które chronią przed łupieżem i podrażnieniami skóry głowy. Aloes łagodzi również swędzenie głowy. Sok z aloesu stosowany był przez wieki do nawilżenia włosów i nadania im blasku. Aloes znajdziesz w szamponie z aloesem marki Green People oraz Szamponie bezzapachowym.

[ps_product_list id_product=57 p=1 tpl=product-list-blog.tpl][ps_product_list id_product=234 p=1 tpl=product-list-blog.tpl][ps_product_list id_product=134 p=1 tpl=product-list-blog.tpl]

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz