Sukin – nieznana australijska marka, którą musisz poznać.

sukin Sukin – marka, która znana jest tylko nielicznym. A szkoda, bo ich kosmetyki naprawdę zasługują na uwagę. Dlaczego?

Między innymi dlatego, że wykorzystują olejki nieoczyszczone, w 100% pochodzenia ekologicznego. Nie stosują barwników, ich produkty zawdzięczają swój kolor naturze.

Producenci aktywnie działają na rzecz zmniejszenia produkcji gazów cieplarnianych podczas wytwarzania kosmetyków poprzez wykorzystywanie odnawialnej i wolnej od emisjii energii (pozyskiwanej np.: ze słońca lub wiatru).

Używają opakowań biodegradowalnych, dzięki czemu przyczyniają się do ochrony środowiska. Ich celem jest działanie na korzyść naturze, nie obciążając przy tym kieszeni klienta. Kosmetyki są w 100% wegańskie, nie testowane na zwierzętach. Dążą do rozwoju poprzez nieustanne ulepszanie swojej formuły.

Co czyni tą markę tak wyjątkową?

Przede wszystkim ścisła dbałość o to, by klient był poinformowany o składzie ich kosmetyków. Stosują ekologiczne zamienniki dla chemicznych konserwantów:

  • zamiast parabenów – ekstrakt grapefruitowy lub fenylometanol / fenoksyetanol o właściwościach przeciwgrzybicznych
  • zamiast glikolu propelynowego i trietyloaminy – gliceryny pochodzenia warzywnego, olejów pozyskiwanych z warzyw w celu nadania kosmetykom odpowiedniej konsystencji
  • zamiast olejów pochodzenia mineralnego – olejków o właściwościach nawilżających (między innymi jojoba, różanego, awokado)
  • zamiast SLS / SLES i innych detergentów – substancji na bazie wyciągu z kokosa, które oczyszczają skórę i włosy w nieagresywny sposób
  • zamiast zapachów syntetycznych – olejków eterycznych (jak np.: mandarynkowy, lawendowy lub waniliowy)
  • zamiast półproduktów pochodzenia zwierzęcego – protein sojowych, masła shea i olejku jojoba

Trzeba przyznać, że z takim zapleczem wiedzy, na temat ochrony środowiska i rzetelnością w relacji klient – marka ciężko oprzeć się kosmetykom Sukin :).

[ps_product_list id_product=1373 p=1 tpl=product-list-blog.tpl] [ps_product_list id_product=1518 p=1 tpl=product-list-blog.tpl] [ps_product_list id_product=1419 p=1 tpl=product-list-blog.tpl] 

4 odpowiedzi

Dodaj komentarz