Kosmetyki Hesh

Nowoczesna pielęgnacja połączona z tradycyjnymi ajurwedyjskimi recepturami? To możliwe! Wraz z kosmetykami Hesh!

maseczka-z-platkow-rozy-hesh

Jeśli jesteście fankami orientalnych zapachów i naturalnych składów, produkty marki Hesh to coś dla Was. Firma ta już od 30 lat prężnie działa na światowym rynku, oferując nam wysokiej jakości kosmetyki w atrakcyjnych cenach. Receptury zaczerpięte ze starożytnej medycyny naturalnej nie straciły na swej aktualności – dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnymi badaniami z zakresu pielęgnacji skóry i włosów, możliwe jest stworzenie kosmetyków o skutecznym działaniu, ale i dobrym, przyjaznym dla nas składzie.

Marce Hesh największą popularność przyniosły nie tylko naturalne produkty do pielęgnacji włosów, ale także maseczki o wspaniałym, orientalnym zapachu. To dzięki niemu możemy przenieść się w świat słonecznych Indii w zaciszu własnego domu. Przebadane, czystego pochodzenia składniki roślinne takie jak Amla czy Neem, zapewnią nam skuteczne działanie produktów oraz pomogą uporać się z problemami skórnymi, np. trądzikiem, a nawet z uporczywym wypadaniem włosów.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest troska o środowisko naturalne, dlatego cieszy nas fakt, że firma Hesh również nie pozostaje obojętna na tego rodzaju problemy. Jest ona członkiem wielu organizacji promujących ochronę przyrody i zdrowego trybu życia, np. np. ADMA (Ayurvedic Drug Manufacturers Association), CHEMEXCIL, IACCI, AISSCMA, BWC (Piękno Bez Okrucieństwa).

Kosmetyki Hesh dostępne w naszym sklepie dostępne tutaj: https://iwos.pl/22_hesh

[ps_product_list id_product=341 p=1 tpl=product-list-blog.tpl][ps_product_list id_product=152 p=1 tpl=product-list-blog.tpl][ps_product_list id_product=157 p=1 tpl=product-list-blog.tpl]

Dodaj komentarz