Figs & Rouge już wkrótce!

Marka Figs  Rouge to balsamy pełne czystych i organicznych olejków eterycznych, kwasów tłuszczowych, witaminy E i ogromu składników odżywczych balsamy – Figs  & Rouge są niewiarygodnie dobre dla Twojej skóry!

Odmładzające właściwości masła shea, łagodzące wosku pszczelego i smakowite aromaty zamknięte w małych puszeczkach sprawiają, że będą dobrze wpływać na każdą cerę!

Wszystkie balsamy do ust są:

– w pełni organiczne,

– czyste,

– naturalne,

– nawilżające,

– smaczne,

– stylowe,

– zdrowe,

– wolne od parafiny,

– poprawiają kondycję skóry,

– bezpieczne dla środowiska,

– nie testowane na zwierzętach,

Nie są tłuste i mają właściwości łagodzące

Nie lubisz gdy balsam jest tłusty, lepi się i nie wchłania? Figs and Rouge doskonale nawilżają i odżywiają skórę. Nie są tłuste, tylko smakowite – mają właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne, nie podrażniają, łagodzą wszelkie podrażnienia!

 Nie znajdziesz w nich parafiny!

Twórcy marki wierzą w korzyści płynące z naturalnych składników na skórę – wosk pszczeli i kwiatowe aromaty zastępują ropę, która jest składnikiem każdego balsamu. Większość balsamów do ust i ciała ma parafinę w swym składzie – nie Figs & Rouge! Największym minusem balsamów opartych na parafinie jest to, że nie wnikają w skórę i nie mogą jej nawilżyć, tworząc barierę i sprawiając, że skóra nie oddycha.

Skutkiem tego jest trądzik, zatkane pory.

Wosk pszczeli, masło shea i olejki eteryczne są o wiele lepsze dla dobrej pielęgnacji – utrzymują skórę w doskonałej kondycji!

Zdjęcie: materiały reklamowe producenta

Dodaj komentarz