Figs & Rouge idealne nie tylko w podróży

Dla większości kobiet nawilżanie spierzchniętych ust, wysuszonej skóry to podstawa. Czynność bez której nie są w stanie się obejść. I zupełnie słusznie, wystarczy drobne muśnięcie odpowiednim balsamem lub kremem, a skóra wraca do normy i wygląda wspaniale. 

Wiele kobiet uwielbia celebrować rytuały związane z pielęgnacją cery, urodą, ale są i takie, które pragną produktów, które działają szybko, sprawnie i które nie wymagają tego, by przeznaczać im wiele czasu.

Balsamy Figs & Rouge to wszechstronny kosmetyk, który przypadnie do gustu każdej kobiety. Zachwyci z jednej strony stylistyką retro, uroczymi zapachami i smakami, a z drugiej poręcznością, szerokim spektrum działania i skutecznością.

Dlaczego jest dobry nie tylko w podróży. Do czego może służyć? To naprawdę najporęczniejszy „must-have” do poprawienia nawilżenia skóry:

– aplikuj zawsze wtedy kiedy skóra potrzebuje natychmiastowego nawilżenia, tam gdzie ochrona jest najbardziej potrzebna,

– na plaży, w biurze czy w domu odrobina balsamu wklepana w miejsce łuszczącej się skóry uratuje przed brzydkimi oznakami złuszczającego się naskórka,

– balsam okiełzna nieposłuszne brwi,

– zaaplikowany na włosy nawilży suche końcówki,

– usta posmarowane balsamem są mięciutkie i same proszą się o buziaki!

Figs & Rouge kochają kobiety na całym świecie, oto wycinki z prasy angielskiej:

[nggallery id=2]

Zdjęcie: materiały producenta

Dodaj komentarz