Co sprawia, że kosmetyki Absolute Organic są wyjątkowe?

Co sprawia, że kosmetyki Absolute Organic są tak wyjątkowe?

absolute-organic-balsam-do-ciala-

Aby zagwarantować najwyższą jakość oraz skuteczność działania, w kosmetykach Absolute Organic zastosowano innowacyjny kompleks Nectapure – mieszankę starannie dobranych wyciągów roślinnych. W jej skład wchodzą tymianek oraz budleja Dawida, wybrane ze względu na właściwości przeciwdziałania szkodliwym efektom zanieczyszczenia skóry. Podczas testu ochrony ozonu wykazały one wysoką aktywność, co oznacza, że w są one doskonałym sposobem na zmniejszenie szkodliwego wpływu tego najsilniejszego oksydantu. Właśnie dzięki temu Nectapure zapobiega powstawaniu zmarszczek, jak również utracie naturalnej sprężystości i witalności.

To nie jedyny aktywny składnik, zastosowany w kosmetykach Absolute Organic, aby zapewnić jak najlepsze działanie przeciwzmarszczkowe.

IBR-DORMIN

Dorminy to naturalne ekstrakty z bulwy narcyza, mające zdolność spowalniania procesu proliferacji komórek. Większość przypadków wysokiej proliferacji komórek odnosi się do braku równowagi, zaburzeń lub zjawiska prowadzącego do przedwczesnego starzenia się skóry. Spowolnienie proliferacji to inaczej spowolnienie starzenia się skóry. Potwierdza to teoria Hyflick’a na temat ograniczonej zdolności komórek do replikowania się. Według niej, spowalnianie proliferacji komórki zachowuje młodzieńczy ośrodek komórki, przez co proces starzenia skóry zostaje opóźniony.

VITANOL – BIO

Naturalny składnik, którego działanie jest podobne do działania retinolu. Badania wykazały, że pobudza on syntezę kolagenu oraz zapobiega jego rozkładowi, jak również stymuluje metabolizm skóry i skutecznie zapobiega powstawaniu zmarszczek. Z badań wynika, że po upływie 28 dni, w ciągu których stosowano Vitanol -Bio, długość i powierzchnia zmarszczek zmniejszyły się o ¼

COHELLIS BIO

Aktywny składnik zawierający arabinoksylany, wzmacniające naturalną odporność skóry oraz odbudowę naturalnych właściwości liftingujących. arabinoksylany użyte w kosmetykach Absolute Organic pozyskuje się z żyta pochodzącego wyłącznie z ekologicznych upraw. Cohellis Bio ma szerokie spektrum działania: zmniejsza ilość zmarszczek oraz wzmacnia tkanki skórne, jednocześnie zwiększając napięcie i elastyczność skóry.

EASYLIANCE

Naturalny środek ujędrniający stanowiący synergię hydrolizowanych biopolimerów i gumy akacjowej. Easyliance powoduje natychmiastowy lifting twarzy – adsorbowany i rozprowadzany pod powierzchnią skóry, zasychając sprawia, że jego warstwa polimeryczna rozciąga skórę, zwiększając gładkość oraz zmniejszając widoczność zmarszczek.

EPICA

To kompleks wytwarzany z kory sosnowej i czarnej porzeczki. Jest składnikiem odpowiedzialnym za utrzymanie odpowiedniej struktury skóry oraz za jej odbudowę. Zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych rodników oraz opóźnia oznaki przedwczesnego starzenia się skóry.

BAMBOOSILK & RICESILK

Idealne rozwiązanie dla tłustej i problemowej skóry. Bamboosilk i Ricesilk to naturalny proszek zawierający dużą ilośc krzemionki, mający zdolność do natychmiastowego pochłaniania sebum. Dzięki temu chroni skórę oraz zapobiega jej przetłuszczaniu się, pozostawiając ją gładką i matową na długi czas.

Anti Aging Krem na dzień do skóry mieszanej i tłustej zawiera kompleksy: Epica, Nectapure oraz Bamboosilk & Ricesilk oraz IBR-Dormin.

Serum liftingujące pod oczy  zawiera kompleksy: IBR-Dormin, Epica, Coheliss Bio, Nectapure oraz Easyliance.

Serum do twarzy  zawiera kompleksy: Epica, Cohellis Bio, Nectapure oraz IBR-Dormin.

[ps_product_list id_product=174 p=1 tpl=product-list-blog.tpl][ps_product_list id_product=54 p=1 tpl=product-list-blog.tpl][ps_product_list id_product=41 p=1 tpl=product-list-blog.tpl] [ps_product_list id_product=53 p=1 tpl=product-list-blog.tpl]

Dodaj komentarz