Cała prawda o mężczyznach

Listopad niech stanie się miesiącem mężczyzn 🙂 Nie tylko z okazji wydarzenia w Irlandii, podczas którego mężczyźni zapuszczają brody, wąsy i bokobrody zbierając przy okazji na kampanię profilaktyki zdrowia mężczyzn, w tym raka prostaty.

 

Kilka faktów o mężczyznach:

– zachorowalność na raka skóry wśród mężczyzn podwoiła się w ciągu ostatnich 30 lat – nie używają oni kremów do opalania,

– 70% kobiet kupuje kosmetyki swoim mężczyznom, oni o to nie dbają,

– skóra mężczyzn jest grubsza o 30% od skóry kobiet,

– po 30 roku życia ich skóra starzeje się szybciej, w bardzo widoczny sposób.

Większość mężczyzn interesuje tylko i wyłącznie prosta pielęgnacja, dla nich oznacza ona szybki prysznic, golenie i wyjście z łazienki. Seria kosmetyków Green People przeznaczona dla mężczyzn dostarcza właśnie produkty bogate w substancje, tak by te wyjątkowo leniwe osobniki nie musiały stosować ich dużo. Pomagają one załagodzić takie problemy jak podrażnienia wywołane goleniem, podrażnienia skóry, wrastanie włosków czy swędzenie skóry głowy.

Scrub It Facial Exfoliator – to organiczny peeling i żel myjący do twarzy w jednym. Odpowiedni dla mężczyzn skłonnych do egzemy, łuszczycy, trądziku i przebarwień. Pomaga unieść włoski, co pozwala na łatwiejsze golenie. Wyciągi z glinki usuwają toksyny i zapobiegają powstawaniu zaskórników.

Łagodzący żel myjący i do golenia dla mężczyzn z aloesem Shave Now Shaving Gel zapobiega zacinaniu się podczas golenia. Wielu mężczyzn goli się po pryszcznicu wtedy kiedy ich skóra jest wilgotna, ale może to być niewystarczające dla wrażliwej skóry. Potrzeba żelu do golenia opartego na emolientach, które nałożone na skórę zmiękczają włoski, co minimalizuje podrażnienia. Aloes łagodzi podrażnienia nawet najbardziej wrażliwej skóry.

 

 

Dodaj komentarz