Biolaven – nowa linia kosmetyków naturalnych, czyli co nowego w trawie piszczy?

Nowa, niezwykle aromatyczna seria kosmetyków marki Biolaven swoją premierą zaciekawiła nie jedną z fanek kosmetyków naturalnych. W związku z tym dla tych, którzy w dalszym ciągu zastanawiają się nad przetestowaniem tych produktów na własnej skórze postanowiliśmy pokrótce przybliżyć kilka istotnych informacji na ich temat.

Sylveco – polska firma mająca siedzibę w Rzeszowie podukująca kosmetyki naturalne, stworzyła nową markę przeznaczoną do pielęgnacji bardzo wymagającej skóry o nazwie Biolaven. Jak się zapewne domyślacie w związku z ich nazwą, jednym ze składników aktywnyh tej lini jest lawenda, a dokładniej lawendowy olejek eteryczny. Do jego głównych właściwości należą: łągodzenie podrażnień, przyspieszenie regeneracji komórek oraz niszczenie drobnoustrojów. Korzystnie wpływa na skórę zmęczoną i wymagającą odnowy. Jako drugi składnik bazowy w lini pojawił się olej z pestek winogron, który ma zdolność szybkiego wchłaniania, dzięki czemu delikatnie zmiękcza i intensywnie nawilża skórę, bez pozostawienia tłustej powłoczki. Dodatkowo nasyca skórę witaminami: A, E, K i D oraz szeregiem niezbędnych minerałów.

Takie połączenie składników pozwoliło na stowrzenie lini kosmetyków o nieziemskiej nucie zapachowej oraz nieocenionych, dobroczynnych właściwościach. Ich głównym celem jest pielęgnacja skóry zarówno suchej, dojrzałej, trądzikowej jak i tej najbardziej dalikatnej i wrażliwej.

O to jakie działanie wykazują kosmetyki Biolaven:

– regenerują i odżywiają skóre, zatrzymując procesy związane z jej starzeniem,

– działają antyoksydacyjnie zwalczając wolne rodniki,

– intensywnie nawilżają, bez pozostawienia tłustych śladów,

– podnoszą jędrność i elastyczność,

– zapobiegają rozwojowi bakterii, co jest szczególnie ważne w przypadku cery trądzikowej,

– łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia,

– produkty do pielęgnacji włosów, zapewniają im wzmocnienie, odżywienie i piękny blask,

– aromatyczny zapach koi ciało i zmysły.

[ps_product_list id_product=1389 p=1 tpl=product-list-blog.tpl] [ps_product_list id_product=1380 p=1 tpl=product-list-blog.tpl] [ps_product_list id_product=1379 p=1 tpl=product-list-blog.tpl] [ps_product_list id_product=1382 p=1 tpl=product-list-blog.tpl]

Dodaj komentarz