Kilka kolejnych postanowień

Sporo piszemy na temat urody. Nowy rok rozpoczął się miesiąc temu i wiele z nas ma ambitne plany, które dotyczą zarówno kariery, finansów, ale i postanowień wpływających na nasz wygląd. Warto się też zastanowić nad tym co zrobić z życiem osobistym, tak by było piękniejsze. Oto kilka postanowień, które polecamy wprowadzić:

WikiCommons – Marcin Białek

Więcej czasu dla siebie. Bycie egoistą nie jest wcale łatwe, jesteśmy rodzicami, małżonkami i przyjaciółmi, oddajemy się pracy. Żonglerka tymi różnymi rolami i obowiązkami sprawia, że z łatwością zapominamy o sobie. Tak więc w 2013 roku warto przeznaczyć dla siebie więcej czasu.

Używaj mniej. Lubimy kosmetyki, lubimy dobrze wyglądać. Łatwo wtedy kupować tony produktów, z których nie zużywamy nawet połowy. W duchu ograniczania konsumpcji warto ograniczyć się do zakupu niezbędników, które jednak będą mogły być używane na wiele sposobów.

Więcej czasu dla bliskich. W 2013 więcej rozmawiajmy ze swoimi najbliższymi, róbmy wiele rzeczy razem. Odłóżmy telefony i odejdźmy od komputerów – nawet na kilka minut! Będziemy wtedy lepszymi przyjaciółmi, współpracownikami czy rodziną.

Dodaj komentarz