W co grać w 2023?

W 2023 roku wśród lubianych przez graczy tytułów wymienić można zarówno nowości, jak i gry, które cieszą się dużą popularnością od wielu lat. W tym roku warto wybrać przede wszystkim propozycje od Blizzard. Karta podarunkowa, z której środki można wydać na zakup gier od tego studia, będzie więc dobrym wyborem.

W co grać w 2023

W jakie tytuły warto grać w 2023 roku?

Niezależnie od tego, czy szykujesz się na wieczór gier, czy szukasz pomysłu na prezent, wybierz kartę podarunkową Blizzard. Dzięki niej będziesz mógł kupić jedne z najlepszych tytułów, które warto ograć w 2023 r. Sprawdź, na jakie propozycje warto zwrócić uwagę.

„Darkest Dungeon II”

„Darkest Dungeon II” to kolejna odsłona mrocznej gry RPG z elementami roguelike i dungeon crawler. W czasie rozgrywki wraz z naszymi postaciami pokonujemy kolejne dungeony i podejmujemy trudne decyzje. W tej części fabuła skupia się na apokalipsie i drużynie bohaterów, która próbuje wykaraskać się z tarapatów.

„Star Wars Jedi: Ocalały”

„Star Wars Jedi: Ocalały” to gra przygodowa osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Twoim zadaniem jest wcielenie się w postać Cala Kestisa, jednego z ostatnich Jedi. Wraz ze swoją postacią będziesz musiał uciekać przed Imperium. W tej przygodzie towarzyszyć Ci będą przyjaciele i oddany droid BD-1. W grze mamy do czynienia z ciekawymi misjami i dynamicznymi walkami.

„Diablo IV”

„Diablo IV” to czwarta odsłona kultowego cyklu studia Blizzard Entertainment, której premierę zapowiedziano na 6 czerwca 2023 roku. W tej części mierzymy się z siłami zła, przewodzonymi przez demoniczną Lilith, która przez mroczny rytuał powróciła do świata śmiertelników. Jest to dynamiczna produkcja z gatunku hack’n’slash.

„Overwatch 2”

„Overwatch 2” to kolejna propozycja studia Blizzard Entertainment. Tym razem jest to strzelanka FPS, swoista kontynuacja „Overwatcha 1”. W podstawowym trybie gry bierzemy udział w meczach 5v5. Do wyboru mamy liczne postacie o unikalnych umiejętnościach i osobowościach. Jest to świetny tytuł dla miłośników gier drużynowych i FPS-ów.

„World of Warcraft: Dragonflight”

„World of Warcraft: Dragonflight” to sieciowa gra multiplayer od studia Blizzard Entertainment z gatunku MMORPG. „World of Warcraft” prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Najnowszy dodatek wprowadza rasę Dracthyr i udowadnia, że gra trzyma się świetnie.

Jak wygodnie kupować najlepsze gry od studia Blizzard? Doładowanie to doskonała opcja

Kiedyś gry kupowało się głównie stacjonarnie. Obecnie jednak znacznie wygodniejsze są zakupy w sieci, z wykorzystaniem takiego rozwiązania jak doładowania do gier. Jeśli jesteś fanem tytułów od studia Blizzard, doładowanie będzie dla Ciebie nie tylko bardzo komfortową opcją, lecz także bezpieczną.

Wybierając tytuły od Blizzard, karta podarunkowa umożliwi Ci ich zakup bez podawania swoich danych czy numeru konta bankowego. Wystarczy, że udasz się do sklepu, doładujesz kartę podarunkową Blizzard wybraną kwotą – i gotowe. Teraz musisz tylko przepisać kod, kupując klucz do gry i możesz oddać się rozgrywce.

Karta podarunkowa Blizzard to łatwo dostępny produkt, który możesz nabyć w sieci sklepów Żabka, na stacjach benzynowych oraz w wielu innych punktach. Co więcej, na przykład w Żabce, możesz zakupić nie tylko kartę podarunkową Blizzard, lecz także doładowania do takich platform jak: Steam, Google Play, PlayStation Plus czy Xbox Live Gold.

Artykuł sponsorowany.