Farby do włosów blond – najpopularniejsze odcienie

Farby do włosów blond

Farby do włosów blond występują w wielu ciekawych wersjach, dlatego każda kobieta może znaleźć coś dla siebie. Do dyspozycji mamy różnorodne odcienie, które podkreślą naszą urodę i dodadzą pewności siebie. Jakie rozwiązanie wybrać? Które odcienie farb do włosów blond cieszą się największym uznaniem?

Farby do włosów blond

Jak już wiemy, farba do włosów blond wzbudza ogromne zainteresowanie na rynku już od wielu lat. Dlaczego zauważamy tak dużą popularność tych kosmetyków? Jest to związane z dużą uniwersalnością koloru i wieloma możliwościami co do wyboru danego odcienia. Z jednej strony farbowanie włosów blond farbą może zamaskować mankamenty urody, a z drugiej podkreślić rysy twarzy. Oczywiście istotne jest to, aby odcień takiej farby pasował do typu naszej urody!

Koloryzacja tego typu jest polecana każdemu, kto chcemy złagodzić rysy twarzy, wyszczuplić ją i odwrócić uwagę od drobnych mankamentów. Wiele osób wskazuje, że to właśnie jasne włosy mogą wizualnie odejmować kilogramy, co jest kolejną zaletą sięgania po farby do włosów blond.

Popularne odcienie farb do włosów blond

Cenne informacje na ten temat możemy znaleźć na stronie https://ohmyhair.com.pl/. Jakie są najpopularniejsze odcienie farb do blond włosów? Wśród nich wyróżnić można:

  • Popielaty blond – ten kolor jest popularny już od kilku lat. Odznacza się nutami szarości i srebra i może przyjmować różne warianty. Popielaty blond jest dobrym wyborem zwłaszcza dla pań o chłodnym typie urody, z jasną karnacją o różowych tonach. Poza tym sprawdza się u dojrzałych pań, które chcą zamaskować siwe włosy i nie martwić się dużą widocznością odrostów.
  • Platynowy blond – to kolejna propozycja, która na nowo powraca do łask. Ten odcień z pewnością podkreśla dziewczęcą, naturalną urodę kobiety. Platynowy blond jest polecany zwłaszcza paniom lubiącym styl rockowy lub miejski. Warto podkreślić, że pasuje zarówno do ciemniej, jak i do jasnej karnacji – dobrze komponuje się także z oczami niebieskimi, brązowymi, zielonymi lub szarymi.
  • Miodowy blond – bywa też nazywany odcieniem karmelowym. To jedna z najciekawszych propozycji, odznaczająca się naturalnością. Kiedy postawić na włosy w kolorze miodowego blondu? To dobra opcja dla pań o ciepłej karnacji, przy czym posiadaczki chłodnej cery także pokochają karmelowy blond. Ogromnym atutem jest to, że włosy w tym odcieniu podkreślają każdy kolor tęczówki.
  • Beżowy blond – stanowi jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań. Zazwyczaj nie wpada w ciepłe, ani chłodne tony, przy czym wiele zależy od zastosowanej farby. Włosy w kolorze beżowego blondu są odpowiednie dla pań o ciepłym i chłodnym typie urody. Co ciekawe, zastosowanie takiej opcji przy poszarzałej cerze pozwoli odświeżyć i rozświetlić wizerunek.

Oczywiście odcieni farb tego typu jest znacznie więcej, a ostateczny wybór jest zawsze kwestią indywidualną. Zastanówmy się zatem, na jakich efektach nam zależy i jaki odcień doskonale podkreśli naszą urodę. Farbowanie włosów wykonamy zarówno w domu, jak i w salonie fryzjerskim, w zależności od własnych umiejętności oraz możliwości.

Materiał sponsorowany.