Sól do zmywarki - Balja - IWOS
Sól do zmywarki - Balja Powiększ do pełnego rozmiaru

Sól do zmywarki - Balja

8,00 zł

Sól zmiękcza wodę w zmywarkach, przez co skutecznie przeciwdziała pojawianiu się kamienia i osadów na naczyniach oraz wewnątrz zmywarki. Zaleca się stosowanie soli przy twardości wody powyżej 14 °dh. Regularne uzupełnianie soli zapewni prawidłowe funkcjonowanie zmywarki. Nadaje się do stosowania we wszystkich typach zmywarek.

Waga: 1,2kg

Kosmetyk wegański Produkt wegański

Więcej szczegółów

4721-0Sposób użycia:
Sól wsyp do pojemnika znajdującego się najczęściej na dnie zmywarki. Ilość wsypywanej soli zależy od typu zmywarki - postępuj zgodnie z instrukcją obsługi zmywarki. Po użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Aby uzyskać bardziej błyszczące naczynia bez plam i zacieków stosuj również Nabłyszczacz Do Naczyń firmy BALJA. Ewentualne zbrylanie się produktu nie jest jego wadą.

INCI

Chlorek sodu

Kod: 9999990004727

Gdzie można kupić Sól do zmywarki - Balja ? Tylko w sklepie internetowym z kosmetykami naturalnymi IWOS.PL

  • Wegański TAK

Opinie klientów (0)


Ocena: 0 1 2 3 4

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią
Sól do zmywarki - Balja
Category: Środki czystości
Brand: Balja
Price: PLN8.00

Available from: IWOS
Stock: In Stock
Description: Sól zmiękcza wodę w zmywarkach, przez co skutecznie przeciwdziała pojawianiu się kamienia i osadów na naczyniach oraz wewnątrz zmywarki. Zaleca się stosowanie soli przy twardości wody powyżej 14 °dh. Regularne uzupełnianie soli zapewni prawidłowe funkcjonowanie zmywarki. Nadaje się do stosowania we wszystkich typach zmywarek. Waga: 1,2kg