Proszek do zmywarki - Balja - IWOS
Proszek do zmywarki - Balja Powiększ do pełnego rozmiaru

Proszek do zmywarki - Balja

21,80 zł

Dzięki specjalnie opracowanej recepturze proszku do zmywarki, twoje naczynia są czyste, a Ty dbasz o środowisko naturalne. Nowoczesne i w pełni biodegradowalne składniki sprawiają, że proszek skutecznie myje naczynia w temperaturze poniżej 40°C. Nie zawiera chloru, fosforanów i środków konserwujących.

Waga: 600g

Więcej szczegółów

4719-0Dlaczego proszek do zmywarki, a nie tabletka czy kapsułka?
Odpowiedź jest prosta: do uformowania tabletki/kapsułki trzeba zastosować sztuczne polimery np. PEG-40 czy PVA, a te już nie są bezpieczne dla środowiska. Proszek działa zdecydowanie szybciej niż tabletka/kapsułka, bo podczas mycia naczyń nie trzeba czekać, aż taka tabletka czy osłonka kapsułki się rozpuści.
Opakowanie wystarcza na 30 myć!
Dodatkowo formuła proszku pozwala na zastosowanie odpowiedniej ilości proszku do każdego mycia (ale nie więcej niż 20g na jedno zmywanie).

Proszek do zmywarki zawiera:

  • substancje mineralne występujące w naturze, 
  • dodatki pochodzenia roślinnego, jak zastosowany fosfanian, który jest wyciągiem z korzenia lukrecji, 
  • dodatki, które są 100% biodegradowalne.


Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.
Z DUMĄ WYPRODUKOWANO W POLSCE. 
Sposób użycia: Wsyp jedną łyżkę stołową proszku (20 g) do zbiornika na detergent zgodnie z instrukcją użytkowania zmywarki. Nie przekraczaj zalecanego dozowania detergentu - w ten sposób dodatkowo dbasz o środowisko. Aby uzyskać bardziej błyszczące naczynia bez plam i zacieków stosuj również Nabłyszczacz Do Naczyń i Sól Do Zmywarki firmy BALJA.
Opakowanie posiada zapięcie pozwalające na wielokrotne zamknięcie - po użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Ewentualne zbrylanie się produktu nie jest jego wadą. 

Środki ostrożności: Uwaga: Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać opakowanie lub etykietę.
W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lub zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody.
Zawiera enzymy: amylazę i subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

INCI

 >30% cytrynian sodu, wodorowęglan sodu, 10-15% nadwęglan sodu, krzemian sodu, węglan sodu, TEAD (aktywator bielenia), <5% niejonowe substancje powierzchniowo-czynne, <2% fosfaniany, <1% enzymy (amylaza, subtylizyna). 

Kod: 9999990004710

Gdzie można kupić Proszek do zmywarki - Balja? Tylko w sklepie internetowym z kosmetykami naturalnymi IWOS.PL

  • Wyprodukowano w Polsce
  • Waga netto 600g

Opinie klientów (0)


Ocena: 0 1 2 3 4

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią
Proszek do zmywarki - Balja
Category: Środki czystości
Brand: Balja
Price: PLN21.80

Available from: IWOS
Stock: In Stock
Description: Dzięki specjalnie opracowanej recepturze proszku do zmywarki, twoje naczynia są czyste, a Ty dbasz o środowisko naturalne. Nowoczesne i w pełni biodegradowalne składniki sprawiają, że proszek skutecznie myje naczynia w temperaturze poniżej 40°C. Nie zawiera chloru, fosforanów i środków konserwujących. Waga: 600g