Bambusowa szczoteczka do zębów pomarańczowa - Mohani - IWOS
Bambusowa szczoteczka do zębów pomarańczowa - Mohani Powiększ do pełnego rozmiaru

Bambusowa szczoteczka do zębów pomarańczowa - Mohani

12,99 zł

Bambusowa szczoteczka do zębów marki Mohani to produkt codziennego użytku, pozwalający zachować higienę jamy ustnej. Włosie szczoteczki zostało wykonane z nylonu, który nie zawiera BPA. Dzięki zastosowaniu miękkiego włosia, doskonale czyści zęby i przestrzenie międzyzębowe, bez podrażniania dziąseł i rysowania szkliwa.

Więcej szczegółów

4718-0Zapewnia kompleksową higienę jamy ustnej i w połączeniu z dobrą pastą do zębów pozwala cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem. Rączka wykonana została z bambusa, surowca który jest w pełnibiodegradowalny. Wersja kolorystyczna: naturalna.

ZASTOSOWANIE: Zmoczyć włosie szczoteczki, nałożyć na nie odrobinę pasty, a następnie wyszczotkować zęby. Po użyciu należy dokładnie wypłukać włosie pod ciepłą wodą. Przechowywanie: w suchym, przewiewnym miejscu.

Włókna z nylonu to włosie bez BPA , który negatywnie wpływa na zdrowie, a jest obecny w wielu plastikowych szczoteczkach.

INCI

Kod: 5902802720375

Gdzie można kupić Bambusowa szczoteczka do zębów pomarańczowa - Mohani? Tylko w sklepie internetowym z kosmetykami naturalnymi IWOS.PL


Opinie klientów (0)


Ocena: 0 1 2 3 4

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią
Bambusowa szczoteczka do zębów pomarańczowa - Mohani
Category: Pielęgnacja zębów
Brand: Mohani
Price: PLN12.99

Available from: IWOS
Stock: In Stock
Description: Bambusowa szczoteczka do zębów marki Mohani to produkt codziennego użytku, pozwalający zachować higienę jamy ustnej. Włosie szczoteczki zostało wykonane z nylonu, który nie zawiera BPA. Dzięki zastosowaniu miękkiego włosia, doskonale czyści zęby i przestrzenie międzyzębowe, bez podrażniania dziąseł i rysowania szkliwa.