O nas - IWOS

Kilka słów o nas

Sklep Iwos powstał w 2012 roku, jest to wyraz naszej pasji i zainteresowania zdrowym stylem życia, dbaniem o siebie, swoje ciało i umysł. Unikamy chemii zarówno na stole, jak i w pielęgnacji skóry, używamy mniej, za to lepszych produktów. Chcemy kochać i szanować siebie. I tacy są również nasi klienci.

Kosmetyki w ofercie spełniają wymagania instytucji certyfikujących, są pieczołowicie dobierane – to w 100% naturalne kosmetyki wolne od parabenów, SLS, składników pochodzących z ropy naftowej. Staramy się połączyć jakość z rozsądną ceną. Jesteśmy jednak przekonani, że warto mieć jeden drogi, ale bardziej wszechstronny kosmetyk, niż kilka kiepskich i tanich.

Od 2014 posiadamy również sklep stacjonarny w Rzeszowie, gdzie można znaleźć całą naszą ofertę, dopytać o szczegóły, uzyskać kilka porad. To miejsce, gdzie można niespiesznie pooglądać nasze produkty.

Flagową marką Iwos.pl jest Herbfarmacy – kosmetyki z najwyższej jakości składników powstające od podstaw w Wielkiej Brytanii, rośliny w nich używane są uprawiane na polach hrabstwa Herefordshire, tam suszone, macerowane w olejach i używane do produkcji kremów, balsamów. Autorskie receptury, pasja i jakość składników decydują o ich skuteczności i właściwościach nawilżających.

Zapraszamy do zakupów zarówno na Iwos.pl jak i w sklepie stacjonarnym

Opinie klientów o naszym sklepie

Polecamy:


moje alergie

Znajdziesz nas również na


Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią