Alva

Seria naturalnych kosmetyków Alva do pielęgnacji ciała, makijażu jest jedną z najbardziej przyjaznych środowisku i etycznych marek kosmetyków dostępnych na rynku.

Historia marki:


Marka Alva Naturkosmetik istnieje na rynku od 1988 roku. Po latach doświadczeń z ekologią właściciel marki - Martin Plassonke – postanowił produkować wysokiej jakości kosmetyki organiczne. By sprostać swoim największym wymaganiom dotyczącym używanych substancji, kupił swoją własną plantację drzew herbacianych w Australii.


Dziś Alva posiada w swej ofercie szeroki wachlarz produktów: wartościowych naturalnych kosmetyków, olejków i produktów do makijażu. Są one dostępne w ponad 30 krajach.


Specjaliści z Alva Naturkosmetik są przekonani, że kosmetyki oparte na naturalnych substancjach są o wiele lepsze zarówno pod względem działania, jak i troski o środowisko. Ta świadomość przyświeca wszystkim wykonywanym przez firmę czynnościom. Celem było i jest tworzenie najlepszych jakościowo naturalnych kosmetyków spełniających największe wymagania klientów.


Surowa kontrola produktów sprawia, że są one najczystsze, a wysoka jakość produkcji zapewnia doskonałe rezultaty. W porównaniu z innymi produktami zawierającymi substancje syntetyczne dostępnymi na rynku, Alva używa tylko składników naturalnych, surowych produktów przez wieki znanych ze swych właściwości. Są one używane w jak najczystszej formie.

Tam, gdzie to możliwe Alva nie stosuje procesu rafinacji, ponieważ traci się wtedy wiele ważnych cząsteczek. Dlatego produkty mają wręcz dermatologiczne działanie.  Dla przykładu parafina, główny składnik wielu kremów syntetycznych, nie jest w stanie dostarczyć do organizmu żadnych witamin, tłuszczy roślinnych ani substancji śladowych, bo ich po prostu nie zawiera. Najczęściej skóra odrzuca parafinę, która nie jest wchłaniana i tym samym blokuje pory.


 


Dlaczego ich wybraliśmy:


Skóra, której dostarczamy naturalnych składników jest w stanie sama się unormować i regenerować o wiele lepiej niż ta atakowana pochodnymi ropy, itp. Naturalne kosmetyki Alva to pomoc sama w sobie, powrót do czystości i piękna, o które warto zadbać. Wysoka jakość produktów daje lepsze rezultaty działania.


Lubimy Alvę, bo produkty zawierają olejek jojoba, będący bazą kremów i emulsji. I chociaż kosztuje dużo więcej niż parafina i olej słonecznikowy, to jest wart swej ceny.

Produkty marki Alva nie zawierają:


• olejów mineralnych i parafin, blokują one pory skóry,
• parabenów, wywołują alergie i podrażnienia,
• siarczanów, ponieważ zaburzają gospodarkę tłuszczową skóry i wywołują jej łuszczenie, podrażnienia i choroby, 
• sztucznych substancji zapachowych, ponieważ mogą znacznie zniszczyć skórę.


 


Certyfikaty:


EcocertKontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią