Lista produktów wg marki Iossi

Starannie wyselekcjonowane składniki najwyższej jakości to coś co charakteryzuje IOSSI. Produkty składają się z naturalnych i organicznych olejów i maseł, samodzielnie przygotowywanych ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych. Komponenty pochodzą zarówno z rodzimych łąk jak i z najdalszych zakątków świata.

 

Co jest ważne dla IOSSI?

- Odpowiedź na twoje potrzeby. "Chcemy tworzyć naturalne kosmetyki odpowiadające potrzebom każdej z nas. Szukamy skutecznych rozwiązań dla cer wrażliwych, alergicznych i problematycznych. Chcemy pielęgnować skórę nie robiąc jej krzywdy, wzmacniać, chronić a przede wszystkim odżywiać".

- Ekologia. "Nasze kosmetyki są naturalne, organiczne i ekologiczne. Korzystamy z roślin uprawianych bez chemii i oprysków. Nie testujemy na zwierzętach. Etyka produkcji ma dla nas znaczenie".

- Bezpieczeństwo. Kosmetyki IOSSI zawierają wyłącznie składniki akceptowane przez Ecocert i TruNature. Każdy z produktów przeszedł odpowiednie badania i jest zarejestrowany w unijnej bazie Cosmetic Products Notification Portal. Są wolne od szkodliwych dodatków, sztucznych zapachów i barwników.