Bentley Organic

Bentley Organic to certyfikowane produkty w rozsądnej cenie. Wszystkie produkty tej marki mają certyfikat Soil Association, co jest gwarancją ich doskonałej jakości i naturalnego pochodzenia składników.

Historia marki:


Bentley Organic zaczynało w 2006 roku jako firma wytwarzająca linię mydeł, posiadających certyfikat Soil Association. Marka osiągnęła niezwykły sukces i wciąż poszerza swoją ofertę o produkty do ciała, włosów, dla dzieci jak również organicznych środków czyszczących.


Bentley Organic to filia firmy Thos. Bentley & Son Ltd, powstałej w XX wieku, która skupiała się na produkcji mydeł dla przemysłu tekstylnego. Stephenson Group Ltd, kolejny oddział firmy jest jednym z największych producentów mydeł na świecie. Firma ciągle znajduje się w Leeds, gdzie jej właściciele pogłębiają doświadczenie i podejmują nowe wyzwania, skupiając się aktualnie na używaniu ekologicznych środków. Jest to bezpieczniejsza alternatywa zarówno dla ludzi jaki i środowiska.


W 2000 oraz 200 roku Bentley Organic otrzymało najbardziej prestiżową nagrodę dla firm Queen’s Award for Enterpise. Produkty tej firmy spełniają wymagania Soil Association oraz standard ochrony środowiska ISO 14001.


 


Dlaczego ich wybraliśmy:


To doskonała jakość za rozsądną cenę.

Certifikaty:

Soil AssociationKontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią