Lista produktów wg marki VIANEK

VIANEK to pierwsza polska marka kosmetyków naturalnych, przeznaczona na rynek masowy. Dedykowana kobietom w każdym wieku, o zróżnicowanych potrzebach pielęgnacyjnych, a jednocześnie wymagających. Połączenie starannie dobranych składników, urzekających zapachów i oryginalnego zdobnictwa opakowań, tworzy wyjątkowy przekaz marki.

VIANEK to połączenie starannie dobranych składników urzekających zapachów i oryginalnego zdobnictwa opakowań, które sprawia, że kosmetyk Cię wyróżnia.

VIANEK to kosmetyki naturalne, będące odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku i zainteresowanie, nie tylko świadomych konsumentek, to bezpieczny, naturalny skład. Kosmetyki te zapewniają łagodną pielęgnację, a nowatorskie receptury gwarantują zadowalające

Dla kogo?
Każda kobieta, niezależnie od wieku, chce mieć pewność, że wybierając dla siebie kosmetyk, ofiarowuje swojej skórze tylko to, co najlepsze, a dodatkowo czerpie z tego samą przyjemność. VIANEK, inspirowany dziewiczym, naturalnym pięknem, pomaga każdej kobiecie identyfikować jej własne potrzeby i wybierać najlepsze kosmetyki. Wybrane produkty są dobierane z poszczególnych serii, zgodnie z przeznaczeniem i konkretnym, ukierunkowanym działaniem.

Produkty:
VIANEK to niepowtarzalne kosmetyki naturalne, zawierające ekstrakty polskich kwiatów i ziół, pochodzących z upraw ekologicznych. Ich zapachy to czyste, owocowe szaleństwo: malina, czerwona porzeczka, gruszka, jabłko, wiśnia, brzoskwinia. VIANEK to marka, w której kolor idealnie współgra z zapachem, działaniem i przeznaczeniem każdego kosmetyku. VIANEK to sześć serii produktów, przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, które wyróżniają się kolorem: ź seria niebieska - nawilżająca ź seria zielona - orzeźwiająca i oczyszczająca ź seria pomarańczowa - odżywcza ź seria czerwona - ujędrniająca i przeciwzmarszczkowa ź seria różowa - relaksująca i łagodząca ź seria fioletowa - kojąca i wzmacniająca. VIANEK stanowi tradycję, przekazywaną z pokolenia na pokolenie w małopolskiej wsi Zalipie. Jest niezwykle oryginalną, jedyną w swoim rodzaju sztuką ludową, cenioną nie tylko w Polsce.