MYDŁA MARSYLSKIE - IWOS

Le Chatelard 1802

Od 1802 roku marka Le Chatelard zajmuje się uprawą lawendy, produkcją kosmetyków lawendowych oraz manufakturą tradycyjnego mydła marsylskiego - savon de Marseille - według starodawnej receptury francuskich rzemieślników.

Historia firmy:


W 1802 roku w okolicach Saint-Auban we Francji, rodzina Montaud zakłada swoją pierwszą plantację. W pierwszych latach działalności zajmowała sie uprawą lawendy, która porastała pobliskie wzgórza, a także destylacją naturalnego olejku pozyskiwanego z tego prowansalskiego dziedzictwa naturalnego. W 1990 roku firma została przekształcona w manufakturę kosmetyków prowansalskich. Do chwili obecnej motywem przewodnim marki jest to, by miłość do lawendy połączyć z rodzinną tradycją, ciężką pracą, doświadczeniem oraz wielką pasją do Prowansji. 


Dziś oprócz wyrobów lawendowych, marka Le Chatelard 1802 znana jest również ze swoich wyjątkowych mydeł marsylskich o pięknych i niepowtarzalnych zapachach. Powstają one z najwyższej jakości roślinnych składników, a skórze dostarczają najlepszych i naturalnych doznań!


Dlaczego ich wybraliśmy:  • produkty zawierają 72% olejów roślinnych,

  • ponad 99% składników jest pochodzenia naturalnego,

  • ulegają 100% biodegradacji,

  • nie są testowane na zwierzętach,

  • sa łagodne dla skóry,

  • nie zawierają parabenów, glikoli, PEG, surowców ropopochodnych.Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią