Lista produktów wg marki Avalon Organics

Avalon Organics to amerykańska marka produkująca kosmetyki naturalnie czyste, bezpieczne dla zdrowia, wspierająca zrównoważony rozwój i dbająca o środowisko naturalne. Jednocześnie dba o to, by jej produkty były skuteczne.

Filozofia marki:

Główną zasadą marki Avalon Organics jest objawianie szacunku do swego ciała za pomocą świadomych wyborów - ciało zasługuje na zdrowe, dobre produkty zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Dlatego do produkcji kosmetyków używane są składniki  godne zaufania, z pewnych źródeł. Wszystkie te składniki wchłaniają się w skórę, dlatego marka pilnuje, by były czyste, naturalne i organiczne. 

Dlaczego ich wybraliśmy:

Żadne z produktów marki nie zawierają parabenów - tak często spotykanego w kosmetykach konserwantu. Wśród składników brak również SLS, SLES, SMS - znanych substancji drażniących. W zamian za to w produktach pojawiają się naturalne, delikatne środki czyszczace, które usuwają zanieczyszczenia i brud nie podrażniając skóry. Produkty nie zawierają pochodnych ropy naftowej, aluminium, sztucznych barwników ani perfum czy ftalanów. Nie znajdziemy też w nich innych potencjalnie szkodliwych składników takich jak DEA, MEA, TEA, PEG, oksybenzonu. 

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

Szukaj