Planeta Organica

PLANETA ORGANICA to obietnica kosmetyków doskonałej jakości za przystępną cenę. Oparte na naturalnych składnikach i składnikach organicznych kosmetyki tej marki dopieszczają skórę i sprawiają, że odzyskuje ona swoje wrodzone właściwości ochronne.

Filozofia firmy:


PLANETA ORGANICA to rosyjska marka produkująca kosmetyki naturalne oparte na starych, tradycyjnych recepturach pielęgnacyjnych. Firma skupia się na poszukiwaniu najlepszych, wartościowych składników, które mają właściwości lecznicze, są bezpieczne i naturalne.


 


Dlaczego ich wybraliśmy:


PLANETA ORGANICA to nie tylko kosmetyki, które doskonale dbają o ciało, ale również bezpieczne składniki nie niszczące naturalnych właściwości ochronnych skóry i włosów. Kosmetyki nie zawierają SLS, parabenów, substancji modyfikowanych genetycznie czy produktów ropopochodnych. Formuły kosmetyków oparte są na naturalnych olejkach, składnikach czysto naturalnych, nie modyfikowanych genetycznie.


 


Certyfikaty:


Produkty posiadają certyfikat COSMOS ORGANIC. Olejki i ekstrakty organiczne posiadają certyfikaty niezależnych międzynarodowych instytucji certyfikujących ECOCERT i ICEA.Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią