Organic Shop

Rosyjska marka kosmetyków dbających o urodę w czysty, naturalny i zdrowy sposób. Firma skupia się na tym, by ich kosmetyki były wolne od parabenów, silikonów i sztucznych dodatków, co sprzyja pięknej skórze i jej naturalnej ochronie. 

Historia i filozofia:


Organic Shop to rosyjska marka stworzona w 2006 roku zainspirowana organicznymi gospodarstwami we Włoszech i Anglii. Twórcy marki postanowili stworzyć sieć sklepów z kosmetykami organicznymi i naturalnymi, których wspólnym mianownikiem jest prostota, skuteczność i naturalność. Celem sklepów jest utworzenia miejsca, gdzie będzie można zaopatrzyć się w czysto naturalne kosmetyki do całego ciała wielu marek, które wolne są od parabenów, SLS, silikonów, sztucznych substancji zapachowych i barwników. Właśnie takie są kosmetyki Organic Shop, które mają naturalną formułę i w których używane są składniki najwyższej jakości. 


 


Dlaczego ich wybraliśmy:


Organic Shop to połączenie wszystkiego co najlepsze w naturze z pięknym zapachem pochodzącym z naturalnych olejków eterycznych.


 


Certyfikaty:


Produkty nie posiadają certyfikatów jednak używają certyfikowanych składników, wyłącznie składników naturalnych z naciskiem na składniki organiczne.Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią