Lass Cosmetics

Lass Cosmetics to kosmetyki oparte na wyciągach roślinnych, zgodne z założeniami ajurwedy. Działają kojąco na skórę, nawilżają i mają dobroczynny wpływ na jej kondycję.

Filozofia marki:


Lass Cosmetics stawia na naturalne składniki i ich dobroczynny wpływ na skórę i środowisko. Unikanie używania produktów przetworzonych, składników GMO korzystnie wpływa na skórę. W zależności od kondycji skóry różny jest okres, w jakim poprawa jej stanu będzie widoczna. Jednak odpowiednie oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie wywoła zauważalne efekty, a w połączeniu ze zdrową dietą przyniesie efekty w ciągu kilku dni. 
Dlaczego ich wybraliśmy:


Kosmetyki Lass Cosmetics to kosmetyki ajurwedyjskie - co to oznacza? Ajurweda oprócz zbawiennego wpływu na zdrowie, ma również doskonały wpływ na skórę, włosy i ciało. Wyciągi roślinne i naturalne substancje zostały wkomponowane w skład kosmetyków według zaleceń ajurwedy tak, aby maksymalnie wykorzystać ich działanie i przynieść jak najwięcej korzyści dla skóry. Ich największą zaletą jest to, że składniki aktywne dobrze się wchłaniają w skórę i oddziałowują na komórki w pożądany sposób. Ludzki organizm dobrze odpowiada na naturalne substancje podczas gdy stawia opór przeciwko tym syntetycznym. Naturalne olejki eteryczne pomagają się zrelaksować i działają uspokajająco.


Główne zalety kosmetyków Lass Cosmetics to:


- składniki pochodzą z roślin, owoców i ziół,


- brak w nich produktów pochodzenia zwierzęcego, olejów mineralnych, konserwantów, środków chemicznych,


- w ich produkcji nie używa się sztucznych barwników lub substancji zapachowych.Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią