Lista produktów wg marki Green People

Angielska marka Green People została stworzona przez Charlotte Vøhtz, która głęboko wierzyła, że nie należy używać takich substancji chemicznych jak SLS, parabeny czy substancje zapachowe lub koloryzujące.

Do produkcji kosmetyków marki Green People używa się naturalnych i organicznych alternatyw, które są łagodne dla skóry i wyjątkowo dobrze na nią wpływają. Zamiast sztucznych zapachów używa się olejków eterycznych, które wspierają naturalne działanie roślin. To dzięki naturalnym składnikom produkty posiadają certyfikat EcoCert, Soil Association.  

Historia marki:

Historia marki sięga 1994 roku, kiedy u córki Charlotte Vøhtz zdiagnozowano egzemę. Charlotte odkryła, że skórna alergia córki wywołana jest nafaszerowanymi chemią kosmetykami pielęgnacyjnymi i środkami czyszczącymi. Stan skóry dziewczynki poprawił się w momencie, kiedy zaprzestała używania „tradycyjnych” kosmetyków. Stworzyła więc linię dla swej córki, która później rozwinęła się i wszyscy mogą korzystać z kosmetyków Green People. Wraz z Ianem Taylorem, specjalistą od naturalnej kosmetyki, w Green People tworzą kosmetyki dla ludzi w każdym wieku.

Dlaczego ich wybraliśmy?

Green People oferuje kosmetyki dla dzieci – Organic Children, nastolatków – Oy! Organic Young, mężczyzn – Organic Homme oraz dla osób z wyjątkowo wrażliwą skórą – Organic Base. To naturalne produkty, które trafiają w potrzeby całej rodziny i wszystkich nawet najbardziej wybrednych klientów. To bogata oferta zarówno do włosów, ciała, dezodorantów i kosmetyków przeciwzmarszczkowych. Rozsądne ceny za doskonałą jakość to na pewno spora zaleta Green People.


Certyfikaty:

Soil Association, EcoCert, Organic Food Association.