Lista produktów wg marki Polny warkocz

Polskie, naturalne kosmetyczne stworzone, by podkreśliś słowańską urodę. W ofercie marki znajdziecie mazidkła, delikatne oleje oraz regenerujące i nawilżające esencje dostosowane do potrzeb każdego rodzaju cery. 

Polny warkocz to kosmetyki na wskroś polskie, w których substancjami aktywnymi są składniki rodzime, inspirowane kulturą i wierzeniami Słowian. Proste formuły oraz naturalne składniki obecne w tych esencjach, musach, kremach i koncentracie do demakijażu pochodzą z łąk i pól. 

Łagodne i delikatne będą odpowiednie do cery wrażliwej, delikatnej, skłonnej do podrażnień i zaczerwienienia. Polubi je również cera naczynkowa. Koncentrat do demakijażu skutecznie usuwa zanieczyszczenia, jednocześnie chroni skórę przed przesuszeniem i podrażnieniem. Zawarty w nim olej lniany ma wysoką zawartość NNKT, które są niezbędne do zachowania zdrowej skóry. Dzięki koncentratowi skóra staje się miękka, gładka i bez uczucia ściągnięcia. Koncentrat zmywa nawet wodoodporny makijaż. 

Naturalne esencje oczyszczają skórę i równocześnie pielęgnują każdy rodzaj cery. Cera tłusta doceni esencję regulującą z korzeniem wierzby, który delikatnie ściąga skórę. Cera normalna i wrażliwa doceni bazę w postaci hydrolatu z kwiatu maku oraz tarczycy bajkalskej, które koją i łagodzą skórę w esencji Złoty Korzeń. Dla cery suchej dedykowana jest esencja z mleczkiem pszczelim, które chroni i powleka skórę ochronnym filtrem. Esencja micelarna z rumiankiem to doskonały wybór do demakijażu wrażliwych oczu. 

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz

Szukaj