kremy pielęgnujące i lecznicze Herbfarmacy - IWOS

Herbfarmacy

Ręcznie wytworzone produkty organiczne z wyciągami z ziół uprawianymi na polach Herefordshire. Olejki jojoba czy słonecznikowy, wosk pszczeli lub masło shea to bazy tych kremów pełnych wyciągów roślinnych.

Historia firmy:


Linia produktów herbfarmacy to linia organiczna do pielęgnacji skóry, stworzona z mądrością, w oparciu o wiedzę i specjalizację botanika doktora Paula Richardsa, który w swym gospodarstwie w Herefordshire uprawia zioła i rośliny już ponad 30 lat. Jego dogłębna wiedza w tworzeniu olejków ziołowych i balsamów dla różnych problemów skóry zainspirowała go do stworzenia organicznej serii produktów do skóry, które będą doskonałe dla cery wrażliwej, jak również do skóry bardziej wymagającej: z łuszczycą i egzemą.


 


Dlaczego ich wybraliśmy:


Zioła na farmie są zbierane ręcznie, zanurzane w olejkach, które później używa się do tworzenia kosmetyków herbfarmacy – produkowanych ręcznie i w małych ilościach. Każdy produkt z tej linii odżywia skórę i poprawia jej stan. 


Herbfarmacy to pieszczota dla każdego rodzaju skóry.


 


Certyfikaty:


Cała linia produktów herbfarmacy ma certyfikat Soil Association, co oznacza, że większość składników ma pochodzenie organiczne, a reszta pochodzi z kontrolowanych upraw. Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią