Lista produktów wg marki Herbfarmacy

Ręcznie wytworzone produkty organiczne z wyciągami z ziół uprawianymi na polach Herefordshire. Olejki jojoba czy słonecznikowy, wosk pszczeli lub masło shea to bazy tych kremów pełnych wyciągów roślinnych.

Historia firmy:

Linia produktów herbfarmacy to linia organiczna do pielęgnacji skóry, stworzona z mądrością, w oparciu o wiedzę i specjalizację botanika doktora Paula Richardsa, który w swym gospodarstwie w Herefordshire uprawia zioła i rośliny już ponad 30 lat. Jego dogłębna wiedza w tworzeniu olejków ziołowych i balsamów dla różnych problemów skóry zainspirowała go do stworzenia organicznej serii produktów do skóry, które będą doskonałe dla cery wrażliwej, jak również do skóry bardziej wymagającej: z łuszczycą i egzemą.

 

Dlaczego ich wybraliśmy:

Zioła na farmie są zbierane ręcznie, zanurzane w olejkach, które później używa się do tworzenia kosmetyków herbfarmacy – produkowanych ręcznie i w małych ilościach. Każdy produkt z tej linii odżywia skórę i poprawia jej stan. 

Herbfarmacy to pieszczota dla każdego rodzaju skóry.

 

Certyfikaty:

Cała linia produktów herbfarmacy ma certyfikat Soil Association, co oznacza, że większość składników ma pochodzenie organiczne, a reszta pochodzi z kontrolowanych upraw.