Lista produktów wg marki Alepia

Mydła Alep z Aleppo to w 100% mydła naturalne, oliwa z oliwek w połączeniu z nawilżającym olejem z jagód Laurie poprawia kondycję skóry, oczyszczając i dbając o nią.

Alepia to firma oferująca mydła syryjskie z Aleppo, których receptura wytwarzania jest niezmienna od prawie 2000 lat. Dojrzewające przez prawie 9 miesięcy mydło jest dobre dla cery zarówno suchej, jak i tłustej, dla cer problematycznych oraz do codziennej pielęgnacji ciała.


Historia:

Mydło popularne było do codziennej pielęgnacji ciała, a surowcami których używano do jego produkcji jest oliwa z oliwek oraz olejek z jagód wawrzynu. To właśnie zapewnia działanie lecznicze mydeł z Aleppo. Zastosowanie owoców lauru ma wielowiekową tradycję. W 100% roślinne, szlachetność swoją zawdzięcza naturalnym składnikom i ręcznej produkcji, która nie zmienia się od starożytności.

 

Dlaczego ich wybraliśmy:

Naturalne mydło Alepia usuwają zanieczyszczenia, martwy naskórek, małe cząsteczki brudu i serum. Jednocześnie, pomaga zachować skórze równowagę hydrolipidową skóry, która zapewnia jej zdrowie i promienny, świeży wygląd. Mydła w Aleppo wyrabiane są tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi, bez pośpiechu i z dbałością o ich działanie. Jakość i odpowiednie proporcje sprawiają, że produkt końcowy jest idealny.

 

Certyfikaty:

Alepia została laureatem nagrody "Palmares 2009 Cosmetiques", najlepsze produkty do pielęgnacji, które można kupować ze 100% zaufaniem."