Lista produktów wg marki Lavera

Producent czysto naturalnych kosmetyków powstających z roślin, które pochodzą z plantacji ekologicznych. Doskonała jakość za rozsądną cenę sprawia, że kosmetyki naturalne tej firmy zyskały rzesze fanów.

Filozofia firmy:

Firma Lavera to bogata oferta kosmetyków naturalnych stworzonych z roślin pochodzących głównie z plantacji ekologicznych. Nazwa Lavera pochodzi od łacińskiego "Prawda". Firma Lavera wierzy, że naturalne produkty powinny zawierać tylko najczystsze ekstrakty z roślin i powinny być w 100% wolne od chemicznych substancji, takich jak zapachy i SLS.


Historia firmy:

Laverę stworzył jeden mężczyzna - Thomas Haase - w nadziei na znalezienie naturalnych produktów, których może używać w swej chorobie. Cierpiał na chorobę skóry, na którą nie działały żadne lekarstwa. Lavera powstała w Hanowerze w 1987 roku, najpierw jako malutka firma, która przerodziła się w największego producenta kosmetyków naturalnych w Europie. Przez ten czas, firma zdobyła ponad 350 nagród i rekomendacji za swe produkty. Zyskała też rzesze wielbicieli!


Dlaczego ich wybraliśmy:

Lavera oferuje wysokiej jakości kosmetki naturalne w rozsądnej cenie. Większość ich produktów ma certyfikaty i działa doskonale na skórę delikatną i skłonną do podrażnień.


Certyfikaty:

BDIH, Vegan society