Lavera

Producent czysto naturalnych kosmetyków powstających z roślin, które pochodzą z plantacji ekologicznych. Doskonała jakość za rozsądną cenę sprawia, że kosmetyki naturalne tej firmy zyskały rzesze fanów.

Filozofia firmy:


Firma Lavera to bogata oferta kosmetyków naturalnych stworzonych z roślin pochodzących głównie z plantacji ekologicznych. Nazwa Lavera pochodzi od łacińskiego "Prawda". Firma Lavera wierzy, że naturalne produkty powinny zawierać tylko najczystsze ekstrakty z roślin i powinny być w 100% wolne od chemicznych substancji, takich jak zapachy i SLS.
Historia firmy:


Laverę stworzył jeden mężczyzna - Thomas Haase - w nadziei na znalezienie naturalnych produktów, których może używać w swej chorobie. Cierpiał na chorobę skóry, na którą nie działały żadne lekarstwa. Lavera powstała w Hanowerze w 1987 roku, najpierw jako malutka firma, która przerodziła się w największego producenta kosmetyków naturalnych w Europie. Przez ten czas, firma zdobyła ponad 350 nagród i rekomendacji za swe produkty. Zyskała też rzesze wielbicieli!
Dlaczego ich wybraliśmy:


Lavera oferuje wysokiej jakości kosmetki naturalne w rozsądnej cenie. Większość ich produktów ma certyfikaty i działa doskonale na skórę delikatną i skłonną do podrażnień.
Certyfikaty:


BDIH, Vegan society


 

Produkty na stronieKontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią