Kosmetyki do makijażu Couler Caramel - IWOS

Couleur Caramel

Couleur Caramel dostarcza naturalnych, ekologicznych kosmetyków do makijażu, dzięki którym każda kobieta może poczuć się swobodnie i wyglądać olśniewająco. Kosmetyki Couleur Caramel mają nie tylko unikatowy skład bez konserwantów, sztucznych zapachów, parabenów, talku i parafiny, ale również szeroką gamę kolorystyczną, pozwalającą na stworzenie wymarzonego makijażu.

Historia firmy:


Początki Couleur Caramel sięgają 2003 roku, kiedy to pochodzący ze świata profesjonalnego wizażu francuscy twórcy Cédric Ferreol i David Reccole wraz z Nature zapragnęli stworzyć markę kosmetyków kolorowych, która oferowałaby produkty naturalne i organiczne, o najwyższej jakości w przystępnych cenach.


Misją twórców stała się zmiana świata poprzez umożliwianie ludziom stania się bardziej świadomymi i odpowiedzialnymi za swoje wybory. Marce od samego początku przyświeca pojęcie zrównoważonego rozwoju, które oznacza zaspokajanie potrzeb obecnego pokolenia bez umniejszania szans przyszłych pokoleń do zaspokajania ich potrzeb.


Składniki aktywne zawarte w kosmetykach Couleur Caramel intensywnie rewitalizują skórę sprawiając, że z dnia na dzień wygląda ona zdrowiej i bardziej promiennie. Ekologiczne kosmetyki pozwalają uzyskać piękny makijaż, który jednocześnie odżywia, leczy i poprawia kondycję skóry. To świetna alternatywa nie tylko dla kobiet z wrażliwą, alergiczną i delikatną skórą, ale także tych, które cenią sobie zdrowy tryb życia oraz wysokiej jakości eko kosmetyki. W kosmetykach Couleur Caramel można odnaleźć odpowiednio wyselekcjonowane naturalne i organiczne składniki aktywne, takie jak olej arganowy, olej ze słodkich migdałów, jojoba, z pestek winogron, z nasion baobabu, ekstrakt z liści czerwonej herbaty, masło shea i wiele innych substancji odżywczych.


Certyfikaty:


Wiarygodność marki potwierdzają liczne certyfikaty: Ecocert, Cosmebio, FSC i PEFC, QUALITE FRANCE i IMPRIM'VERT, które weryfikują jakość kosmetyków ekologicznych i świadczą o wysokiej jakości produktów Couleur Caramel.Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0 880 148 800

Skontaktuj się z naszą infolinią